bg | ro | en |

Consiliu de Administrație

Membrii Consiliului de Administrație al Camerei de Comerţ şi Industrie Bulgaro-Română:

Petko Dimitrov – p.dimitrov@brcci.eu
Nadezhda Vaneva – nvaneva@brcci.eu
Stefan Florescu – s.florescu@brcci.eu
Dan Robu – d.robu@brcci.eu
Svetlozar Dimitrov – s.dimitrov@brcci.eu

Membrii Consiliului de Control al Camerei de Comerţ şi Industrie Bulgaro-Română:

Alexander Prokopiev – office@polytraffic.bg
Monica Kadogan – monica@vivre.ro


Preşedintele Consiliului de Administraţie
Petko Dimitrov
p.dimitrov@brcci.eu                                                    
   


Vicepreședintele Consiliului de Administraţie

Stefan Florescu
s.florescu@brcci.eu